Wieczór kawalerski Kraków w Mr. Vavelsky Karaoke Bar & Garden
Gołębia 6,
Kraków

Wieczór kawalerski tylko w Pubie Vavelsky

Szukasz miejsca dla zorganizowania wieczoru kawalerskiego w Krakowie lub imprezy dla twojej koleżanki, która właśnie planuje wziąć ślub. Wiemy, że jest to nieraz duże wyzwanie. Pub Vavelsky wychodzi Ci naprzeciw, tak aby osoby, na których Ci zależy, w tym ważnym momencie życia poczuły, że naprawdę jesteś w stanie zrobić dla nich wszystko. W naszym klubie przeżyjecie niezapomniany wieczór.

wieczór kawalerski w krakowie

Gdzie jesteśmy?

Pub Vavelsky to miejsce atrakcyjne pod względem lokalizacji, niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Krakowa, regionu, czy przyjechałeś do nas z najdalszego zakątka świata. Klub położony na Gołębiej 6 – to ścisłe centrum miasta. Będąc u nas, znajdziesz się w samym sercu imprezowego Krakowa. Jednocześnie nasz pub daje możliwości zabawy w bardzo spokojnej i bezpiecznej okolicy. Średniowieczna kamienica, na styku Rynku i niedalekiego Uniwersytetu, po zmroku zmienia się w miejsce pełne magii i pozytywnych emocji. Vavelsky ulokował się w piwnicy kamienicy, w której położony jest również hostel Draggo. Tak więc możesz od razu upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Jeśli organizujesz wieczór dla swojego przyjaciela/przyjaciółki, zarezerwuj również noclegi w tym miejscu, a będziesz mieć wszystko pod ręką.

wieczór kawalerski kraków

Wieczór kawalerski Kraków – Co oferujemy?

Nasz pub to dwie duże sale dla kilkudziesięciu gości i sala barowa, gdzie zostaniesz obsłużony w szybki i profesjonalny sposób. Możesz tutaj spędzić czas, kierując się programem dnia, czyli karaoke, koncertem na żywo, może udziałem w quizie, ale także masz możliwość sam zaplanować swój wieczór. Dla naszych gości, którzy zdecydują się na rezerwacje na specjalne życzenie możemy przygotować degustację polskiej wódki w kilku wariantach. Nasz barman opowie Wam o wielu tajnikach alkoholu, jego produkcji, destylacji oraz sposobach podawania i konsumpcji. Poza tym możecie też wziąć udział w specjalnym fireshow połączonym z serwowaniem wódki i innych drinków. W okresie letnim ostatnia impreza w stanie wolnym może być też połączona z ucztą z grilla, bo dla naszych gości mamy też dostępny ogródek. Tutaj też możecie spędzić ten wyjątkowy wieczór przy dźwiękach muzyki, pysznym jedzeniu i szerokiej gamie drinków ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi i rodziną. Z naszego pubu możesz też ruszyć w dalszą trasę, szlakiem krakowskich pubów i klubów muzycznych podczas PubCrawlu. Może taka forma spędzenia wieczoru kawalerskiego w Krakowie również przypadnie wam do gustu.

wieczór kawalerski kraków

Sprawdź nas już dzisiaj

Chcemy Cię zapewnić, że u nas na pewno będziesz się dobrze bawić i zapamiętasz swój wieczór kawalerski Kraków czy panieński na długo. Zarezerwuj salę/stolik już dzisiaj, a nasza profesjonalna ekipa przygotuje dla ciebie wszystko. Świetna muzyka, wspomnienie płonących drinków i dobrej zabawy będzie ci towarzyszyć przez następne dni. Śledź zdjęcia na naszej stronie, a być może odnajdziesz się wśród imprezowiczów.