Stand up comedy w Krakowie, Komicy, Komediowy Wieczór w Mr Vavelsky
Gołębia 6,
Kraków

Stand up Comedy

Stand up comedy w Krakowie!

W każdy czwartek czeka na Was komediowy wieczór w Mr Vavelsky! Stand-up rodem z amerykańskiego klubu, tak popularny jak kabaret w Polsce!
Stand up comedy to monolog z publicznością – nasi komicy wiedzą jak rozbawić Was do łez!

Stand Up Comedy w Krakowie

Na czym polega stand-up? W przeciwieństwie do kabaretu, komik stawia sobie za cel rozśmieszenie publiczności, bardzo często improwizuje i nie ma tutaj znaczenia strój, czy dekoracja otocznia. W Mr Vavelsky na scenę może wejść każdy! Idealne miejsce na występ dla początkujących artystów i osób nie bojących się sceny! Kto wie, może odkryjemy tutaj drugiego Czarka Pazurę….?

Na naszą scenę przenieśliśmy amerykański OPEN MIC, co oznacza, że bawić publiczność może każdy z Was! Łączymy tutaj polską tradycję i emocjami, które panują w każdym reality show! Przyjdź i zobacz sam. Stand up comedy w Krakowie to idealny sposób na nudę, spędź ten czasem razem z przyjaciółmi, bawiąć się razem z nami…
OPEN MIC Stand Up Kraków

Co się tak naprawdę dzieje się w Mr Vavelsky podczas “stand up comedy”?

Kraków kojarzy się wszystkim ze słynnym smokiem wawelskim, zamieszkującym niegdyś pieczarę na wzgórzu wawelskim. Choć tego prawdziwego potwora już z nami nie ma, pojawiło się jego nowe, przyjazne wcielenie! Smoka ziejącego dymem spotkasz każdego dnia w Mr Vavelsky.

Smok, unoszący się nad sceną główną, rzuca wielkie wyzwanie wszystkim przybyłym komikom! Zadanie jest proste!

  1. Każdy komik ma 1 minutę na to, by rozśmieszyć publiczność i w ten sposób pokonać smoka brawurowo przedstawionym występem!
  2. Po upływie 60 sekund smok się budzi i daje jeszcze komikowi szansę na rozbawienie publiczności. Ostatecznie umiera ze śmiechu po 4 MINUTACH. Ale uwaga! Po przebudzeniu może też wyeliminować naszego śmiałka za pomocą swojego “ognistego oddechu”.

Wstęp kosztuje tylko 10 zł (8 zł z ważną legitymacją studencką). Jeśli jesteś na scenie, wejście jest bezpłatne, a my damy ci nawet darmowe piwko, które pomoże uspokoić emocje po występie! 🙂

Jeżeli nie należysz do osób, dla których występy publiczne to drugi dom, przyjdź do nas i przyprowadź swoich przyjaciół – pobawimy się wszyscy razem! Śmiejcie się razem z nami! Tutaj wszystko może się wydarzyć! Stand up comedy w Krakowie musi odbyć się w Mr Vavelsky!

Występy Stand-Up Kraków

UWAGI: Jeśli chcesz wystąpić na scenie, po prostu napisz do nas “prosze o miejsce”, najlepiej pod wydarzeniem na facebooku. Zgłoszenia przyjmujemy do 23.59 każdego dnia, poprzedzającego koncert. W dzień wydarzenia publikujemy pseudonimy artystyczne komików :).