Pub Quiz Kraków - Integracyjna rozrywka dla firm - Mr. Vavelsky
Gołębia 6,
Kraków

Pub Quiz Kraków


Jesteś miłośnikiem “Milonerów”? Kochasz oglądać “Jeden z dziesięciu”? Zapraszamy na Pub Quiz w Krakowie w MR Vavelsky! U nas nie tylko sprawdzisz swoją wiedzę, napijesz się przy tym dobrego piwa i świetnie spędzisz czas z przyjaciółmi. Poczujesz się jak w słynnym teleturnieju! Odpowiedz na pytania i zgarnij nasze nagrody, w tym gotówkę i alkohol!
Pub Quiz w Krakowie

Jak wygląda Pub Quiz Kraków w Mr Vavelsky?

Sprawdzamy wiedzę uczestników zabawy z różnych dziedzin życia, jak w prawdziwych “Milionerach”… Padają pytania z muzyki, geografii, seriali, kina, sportu itd. U nas nie ma żadnych eliminacji, w zabawie może wziąć udział dosłownie KAŻDY!

ZASADY GRY:
1. Część pierwsza obejmuje zadawanie pytań. Drużyny odpowiadają na nie na specjalnie przygotowanych przez organizatora kartach.
2. W części drugiej czytane są głośno odpowiedzi. Za każda poprawną odpowiedź, prowadzący przyznaje drużynie jeden punkt. Błędna odpowiedź nie jest punktowana, nie ma też punktacji ujemnej.
3. Wygrana należy do drużyny, która udzieli najwięcej poprawnych odpowiedzi.
4. Nagrody, które są przewidziane podczas Pub Quiz w Mr Vavlesky to gotówka, alkohol lub bony do wykorzystania w barze.

Liczba uczestników może być dowolna, nie ma też limitu osób w drużynie. Każda ekipa wymyśla swoją własną nazwę. Pub Quiz Kraków w Mr Vavlesky składa się z 9 kategorii, po 5 pytań każda. Drużyny po skończeniu czytania pytania, mają 2-3 minuty na udzielenie prawidłowej odpowiedzi. Po zakończeniu każdej rundy, mamy po 5 minut przerwy.

Zawsze podczas PubQuziu w Mr Vavelsky urządzamy dogrywkę, w której biorą udział wszystkie drużyny. Pytanie w dogrywce zawsze dotyczy liczby. Drużyna, która będzie jak najbliżej dobrej odpowiedzi oczywiście wygrywa. Kiedy podczas podsumowania Quizu okaże się, że drużyny miały tyle samo punktów, wynik dogrywki jest rozstrzygający. Wyodrębniamy trzy najlepsze drużyny.

PubQuiz jest świetną formą rozrywki dla rodzin, znajomych, czy samego siebie. U nas sprawdzisz swoją wiedzę, doskonale spędzisz czas!

Pub Quiz w Mr Vavelsky

A może poszukujesz integracyjnej rozrywki dla swojej firmy!

Nic prostszego! Przygotujemy dla Ciebie i Twoich pracowników specjalny PubQuiz w Krakowie. Na życzenie organizujemy Pub Quizy tematyczne, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Jesteśmy w stanie wyczarować wspaniały, integracyjny wieczór w Krakowie!

Pubquiz w Mr Vavlesky to wyznacznik dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji! Pamiętaj i bądź z nami w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:00.

  • pub quiz kraków