Mr. Vavelsky - O Nas - Najlepszy Pub z Muzyką na Żywo w Krakowie
Gołębia 6,
Kraków

O Nas

Najprościej ujmując, Mr Vavelsky to niezwykły klub w samym centrum Krakowa, stworzony przez przyjaciół, dla wszystkich, którzy poszukują swojej odskoczni po ciężkim dniu, chcą miło spędzić czas w gronie znajomych.

Każdy z naszych gości ma swoją ulubiona rzecz, za którą ceni sobie to miejsce. Dla jednych Mr Vavelsky to przede wszystkim bardzo dobre drinki i piwa, których oferta jest stale powiększana. Inni nie wyobrażają sobie wieczoru bez wstąpienia z przyjaciółmi na nasze karaoke i pubquiz. Są też tacy, dla których najważniejszym dniem tygodnia jest czwartek ze względu na nasz standup podczas którego śmiejemy się do łez!

Nasi goście nie tylko wpadają na szybkiego drinka, ale przychodzą świętować urodziny, organizują eventy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie.
Pamiętajcie, że prócz bogatej oferty alkoholi w ciepłe dni funkcjonuje Mr Vavelsky Garden, gdzie serwujemy burgery i żeberka z prawdziwego grilla BBQ! Palce lizać!

najlepszy pub z muzyką na żywo w krakowie

Czy wiecie, że Mr Vavelsky to najbardziej krakowski klub w mieście? Dlaczego? Niektórzy przychodząc do nas, koniecznie chcą sprawdzić co słychać u wielkiego smoka. Nasz dragon to nie tylko pokaźnych rozmiarów głowa. Wiąże się z nim pewna legendarna historia…

Skąd wziął się u nas dragon? Oto cała historia: „Dawno, dawno temu, w grodzie Kraka mieszkał Smok, który pustoszył miasto. Nikt nie znał sposobu, jak pozbyć się bestii. Dopiero dzielny i pomysłowy Szewczyk Dratewka zaserwował mu wypchaną siarką owcę, która w połączeniu z wodą z Wisły ostatecznie zaszkodziła gadowi.

Miasto w podzięce nadało Dratewce kamienice na ulicy Gołębiej, gdzie zaczął rozwijać swoją alchemiczną pasję. Po kilku latach porzucił szewski fach i zajął się warzeniem napitków. Jego piwnica słynęła w okolicy z wyśmienitych okowit, piw i innych drinków. Krakowianie uwielbiali spędzać czas w pubie Dratewki, patrzyli na niego z podziwem, jako pogromcę smoka oraz wybornego piwowara i alchemika. Zyskał on przydomek Pan Wawelski (Mr Vavelsky)”
W piwnicy, w której przygotowywał swoje napitki nadal mieszka smok! Dogląda płonących drinków i jest czynnym uczestnikiem wszystkich naszych imprez!

klub w samym centrum Krakowa

Przekonajcie się sami, jaka atmosfera panuje w Mr Vavlesky! Jesteśmy dostępni codziennie od godziny 18:00 lub 20:00

Galeria