Mecze w Krakowie - Transmisje sportowe na żywo - Mr. Vavelsky Pub
Gołębia 6,
Kraków

Mecze


W domu za głośno? Dzieci śpią? A może sąsiedzi narzekają? W Mr Vavlesky nikt nie będzie CI przeszkadzał w oglądaniu najlepszych transmisji sportowych. Wcale nie musisz siedzieć na trybunach, by obejrzeć ulubiony mecz na żywo i to w doborowym towarzystwie. W Mr Vavelsky czekają na Ciebie dwa pokaźnych rozmiarów telewizory – aż 70 cali! Czego chcieć więcej?

Mecze w Krakowie

Nie zabraknie Wam u nas dobrego piwa i doskonałych przekąsek. Przyjdź i zabierz ze sobą kumpli! Znajdziesz tutaj odskocznie od codziennych trosk i będziesz mógł w spokoju cieszyć się ulubionymi rozgrywkami.

W Mr Vavelsky na pewno uda Ci się obejrzeć mecze Ligi Mistrzów UEFA, na pewno uda się zobaczyć najważniejsze spotkania Ligi Europejskiej i Ekstraklasy. Obejrzysz także meczę z udziałem reprezentacji Polski. Jednak piłka nożna to nie wszystko! W Mr Vavelsky pokazujemy rozgrywki polskich siatkarzy, piłkę ręczną, czy też ligę NBA!

Transmisje sportowe Kraków

Jeśli zbierzesz ekipę na ważne dla Was wydarzenie sportowe, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci jej transmisję! U nas nie ma rzeczy niemożliwych. Po wcześniejszym uzgodnieniu, pokażemy każdą ważną rozgrywkę.

Oglądaj mecze w Krakowie w Mr Vavelsky – zorganizuj spotkanie w gronie przyjaciół lub zaproś pracowników swojej firmy. Możemy zaplanować dla Ciebie sportowy event z szeregiem dodatkowych atrakcji. Podczas oglądania ulubionego meczu (w trakcie przerw) zaproponujemy specjalne pakiety przekąsek, a nawet degustację polskiej wódki. Wszystko zależy od Ciebie, jak ma wyglądać Twój sportowy wieczór! Dla większych grup jesteśmy w stanie przeznaczyć salę na wyłączność, abyście na swój sposób mogli celebrować sportowe święta..

Mecze na żywo Kraków

Mr Vavelsky to miejsce utrzymane w klimacie klubowym, gdzie nie zabraknie też dobrego jedzenia, wyśmienitych drinków i towarzystwa. Tutaj możesz miło spędzić czas zarówno w małej jaki dużej grupie. Masz okazję zorganizować sobie każde sportowe wydarzenie właśnie na Gołębiej 6. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły związane z transmisjami meczów i innych wydarzeń sportowych

Wszystkie aktualne relacje sportowe znajdziesz na naszym funpage’u na facebooku. Zapraszamy do aktywnego komentowania i wpisywania się na kolejne wydarzenia. Pamiętaj, że mr Vavlesky to kultowe i wyjątkowe miejsce na mecze w Krakowie.