Karaoke Kraków w Mr. Vavelsky Karaoke Bar & Garden
Gołębia 6,
Kraków

Najlepsze karaoke Kraków

Szukasz dobrej zabawy w naszym mieście? Już dzisiaj odwiedź pub Mr. Vavelsky. Tutaj codziennie znajdziesz się w centrum imprezy. Jesteś miłośnikiem muzyki, lubisz słuchać innych i sam występować przed publicznością? Mr. Vavelsky Karaoke Kraków Bar to zdecydowanie miejsce dla Ciebie!!

Karaoke Kraków

Jesteśmy TOP ONE Karaoke Kraków!

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił przy mikrofonie zapraszamy Cię od odwiedzenia miejsca, gdzie będziesz mógł podjąć to wyzwanie. Tuż obok Rynku Głównego (2-3 minuty drogi) w Pubie Vavelsky znajdziesz piwnice pełne dobrej zabawy. Tutaj według zasady, że „śpiewać każdy może” miejsce na scenie czeka na każdego, kto zdecyduje się na występ przed zebraną publicznością. Jesteśmy w czołówce najlepszych klubów organizujących karaoke w Krakowie. Zostało to potwierdzone tytułem TOP1 Karaoke Bar na międzynarodowym portalu turystycznym TripAdvisor. Znaleźć się na pierwszym miejscu tak zaszczytnej listy to zasługa nie tylko nas, ale przede wszystkim gości, którzy występują na naszej scenie.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi? Jeśli w wyszukiwarkę wpiszesz Karaoke Kraków to wyświetli Ci się wiele różnych propozycji. Tylko u nas znajdziesz jednak połączenie świetnego klimatu miejsca i pozytywnej energii ludzi, którzy nas odwiedzają. Jesteśmy dostępni dla Was przez 7 dni w tygodniu. Niewiele klubów w mieście może się tym pochwalić. W niektóre dni gramy od 20.00 do późnych godzin nocnych. W inne od 22, ale tylko dlatego, że dla naszych gości mamy inne atrakcje, które mogą poprzedzić sceniczne popisy (pub quiz, stand-up, koncerty i muzyka na żywo czy tradycyjne degustacje wódki). Co jeszcze możemy zaoferować? Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz masę świetnej muzyki, w której bez trudu, przy pomocy naszego prowadzącego, znajdziecie utwory, które Was interesują. To nie wszystko. Jeśli chcecie możemy nagrać wasz występ zarówno w formacie audio jak i filmiku, którym możecie się potem pochwalić wśród znajomych. Już dzisiaj mamy 5 najlepszych nagrań, które dotychczas odbyły się w naszym klubie. Być może będzie to początek waszej kariery scenicznej.

Liga Karaoke w Krakowie dla najlepszych i „Rock My Mondays”

Od 1 kwietnia będziemy też w pubie Vavelsky organizować Ligę Karaokę. Uczestnicy, którzy swoim głosem porwali publiczność danego wieczoru, będą mogli wziąć udział w zmaganiach najlepszych. Pod koniec miesiąca zwycięzca takiej ligi zostanie nagrodzony wieloma ciekawymi upominkami. Kto wie, może laureaci poszczególnych miesięcy zmierzą się potem w jakimś większym evencie podsumowującym dotychczasowe występy? Jak widzicie, jest to szansa, aby zmierzyć się z innymi ludźmi w walce na głosy, ale przede wszystkim żeby się dobrze bawić.

Jak już wspomniałem, możecie się u nas spotkać i bawić każdego dnia. Weekend to najlepszy czas na spotkania ze znajomymi, wspólne wyjście na miasto. Już dzisiaj zakodujcie sobie, że karaoke Kraków piątek czy karaoke Kraków sobota to odwiedziny w Pubie Vavelsky. Jeśli jednak impreza startuje dla was niezależnie od dnia tygodnia to nawet w poniedziałki zapraszamy na deski naszej sceny. W tym dniu szczególnie zadowoleni będą miłośnicy cięższego brzmienia. „Rock My Mondays” to cykliczne wydarzenie podczas, którego będzie można zaśpiewać i posłuchać wyłącznie najlepszych utworów z gatunku hard rocka, klasyki tego gatunku ale też punka, ska czy metalu.

Rock My mondays - Vavelsky

Baw się z nami u nas

Karaoke w Krakowie to świetna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych, poznania nowych ludzi czy spędzenia miło czasu z przyjaciółmi, rodzinką czy kolegami z pracy. Może będzie to tylko dobra zabawa, ale czasem niewinny występ może przerodzić się w coś znacznie większego.

Tak więc, jeśli w twojej głowie pojawi się myśl Karaoke Kraków to tylko w pubie Vavelsky. Dla zainteresowanych klimatem naszego miejsca prezentujemy kilka filmów z najciekawszymi występami naszych gości. Może następnym razem znajdziesz się tutaj Ty!!! Zapraszamy!!!

Poniedziałek  – wtorek
od godziny 22:00

Środa – niedziela
od godziny 20:00

  • Karaoke w Krakowie