Impreza integracyjna Kraków - Halloween, Andrzejki, Firmowa Wigilia
Gołębia 6,
Kraków

Impreza integracyjna Kraków

Każdy miesiąc jest dobry, aby zorganizować imprezę integracyjną w Krakowie! Mamy tutaj wszystko! Piękne zabytki ze swoją historią, sięgającą czasów średniowiecza, wspaniałe kawiarnie, restauracje i oczywiście kluby takie jak MR Vavelsky, miejsce stworzone na potrzeby imprez integracyjnych.
Impreza integracyjna w KrakowieWystrój naszych sal sprawia, że nawet na moment nie zapomnicie, gdzie przyjechaliście. W sali głównej zamieszkał u nas potężny smok, któremu znudziła się smutna smocza jama pod Wzgórzem wawelskim!

Bogata oferta klubowa i świetne zaplecze pod planowanie konferencji sprzyja wyjazdom firmowym do Krakowa. Po uroczystej kolacji warto zatem przyjść na imprezę integracyjną właśnie do nas. Nie musicie obarczać przygotowania wyjazdu integracyjnego do Krakowa swoich pracowników. Możecie w pełni skorzystać z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Zatrudniamy najlepszych event planerów, którzy zupełnie za darmo pomogą stworzyć cały plan pobytu w Krakowie, oczywiście pod warunkiem rezerwacji naszego klubu na imprezę integracyjną.
Impreza integracyjna Kraków

Kraków to idealne miejsce na integrację!

W Mr Vavelsky organizujemy imprezy na wyłączność jak i dla mniejszych grup wydzielamy jedną z dwóch sal. Nie ma lepszego Halloween, spotkań andrzejkowych, a nawet firmowych wigilii. Napisz do nas e-maila lub zadzwoń, a dowiesz się jakie atrakcyjne pakiety dla firm przygotowaliśmy.

Mamy w swojej ofercie szereg dodatkowych atrakcji, które umilą imprezę integracyjną Kraków. Do najpowszechniejszych należy degustacja polskich wódek pod okiem prawdziwego alkoholowego przewodnika, który zna się na wódce jak nikt inny. Do tego zestawy pysznych przekąsek. Dla żądnych rozrywki mamy w ofercie świetnie prowadzone karaoke, które rozkręciło nie jedną już imprezę integracyjną w Mr Vavlesky! Grunt to bardzo dobry prowadzący…

Ale to nie wszystko, bo dla żądnych wiedzy, posiadamy w swojej ofercie pubquiz w formie standardowej lub dostosowanej do potrzeb grupy. Nie jesteśmy po to, by sprawdzać waszą wiedzę, ale świetnie się bawić, dlatego na życzenie, przygotowujemy specjalne kategorie pytań. Może Państwa grupa zwiedzała wcześniej Kraków? Świetnie, zdobytą wiedzę możemy w humorystyczny sposób wykorzystać podczas pubquizu…. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły.
Impreza integracyjna Mr Vavelsky

Jak wygląda nasz club?

Adres, Gołębia 6. Mamy dwie duże sale, po …. i …. miejsc siedzących! Duży ogródek z gigantycznym grillem BBQ. Palce lizać! Przyjdź, sprawdź i przekonaj się sam, że najlepsza impreza integracyjna w Krakowie, to impreza w Mr Vavelsky!