Degustacja Wódki w Krakowie - Polski Narodowy Trunek - Mr. Vavelsky
Gołębia 6,
Kraków

Degustacja wódki

Nazwa “Polska wódka” kojarzona jest z naszym krajem jako marka sama w sobie niemal na całym świecie, a do tego cieszy się wyjątkowym powodzeniem! Degustacja wódki w Mr Vavelsky to prawdziwa przygoda ze wieloma smakami! U nas zaczyna się uczta ze światem polskiej wódki!

degustacja wódki w krakowieSkoro sam Pablo Picasso był miłośnikiem polskiej wódki mówiąc niegdyś, że “Trzy niezwykłe wynalazki XX wieku to blues, kubizm i Polska Wódka”, musisz sam się o tym przekonać.

Polska wódka słynie z wyjątkowego smaku, jakości i różnorodności. Nie bez przyczyny została wpisana na europejską listę Chronionych Oznaczeń Geograficznych. Oznacza to, że wszystkie jej składniki są produkowane na terenie Polski, a sam produkt jest uznany za dziedzictwo narodowe.

degustacja polskiej wódki kraków

W Mr Vavelsky dowiecie się wszystkiego o polskiej wódce.

Nasz barman nauczy Was jak powinno się zgodnie z tradycją pić nasz narodowy trunek. Opowiemy Wam podczas jakich szczególnych okazji Polacy najchętniej sięgają po wódkę. Dowiecie się też z jakimi tradycjami wiąże się prawdziwe polskie wesele…Wyjdziecie od nas przekonani, że wiecie wszystko o tradycji picia wódki i posmakujecie najlepszych wódek, bo one mają swój smak!

Przygotowaliśmy 2 pakiety podstawowe oraz 3 pakiety PREMIUM, dostosowane do potrzeb naszych klientów. Wszystkie są serwowane z pysznymi przystawkami, czyli tzw. tradycyjna “zagrycha”. Każdy zestaw zawiera też wodę mineralną.

Pakiety podstawowe:

Pakiet 5

Soplica wiśniowa
Soplica malinowa
leśna Żubrówka
biała Wyborowa
Soplica pigwowa
płonący shot – 5 PLN extra

Pakiet 10


Soplica wiśniowa
Soplica malinowa
Żubrówka
Żubrówka biała
Soplica jeżyna
Biała Wyborowa


Pigwa Soplica
Tradycyjna Soplica
Orzech Laskowy
Soplica Śliwka
Płonący strzał + 5 PLN extra

Pakiet exlusive:

Starter: Wódka premium z opiłkami złota

Danie główne: Klasyczna biała, Wyborowa wódka smakowa, Luskusowa – wódka ziemniaczana, Jarzębiak

deser: drink specjalny

3 dania
– starter, danie główne, deser / 4 wódki, drink, woda, kawa

3 dania i zagrycha
– starter, danie główne, deser /4 wódki, drink, woda, kaw

5 dań i zagrycha
– starter, danie główne, deser /4 wódki, drink, woda, kawa, 5 tradycyjnych przekąsek

polska wódka degustacja

Przyjdź do MR Vavelsky i odkryj z nami polską kulturę picia wódki, spędź miło czas z firmą, rodziną i znajomymi. Degustacja wódki w Krakowie tylko u nas!